Dag van de muziek

20 mei
Vanaf 12.00 uur
Binnenstad Den Helder +Willemsoord

Meer dan 20 podia door de gehele binnenstad van Den helder en enkele op Willemsoord bieden de mogelijkheid voor singer songwriters, koren, bands en dansers zich te presenteren aan een groot publiek - hele programma:

Za 20 mei 2017 11.00 - 11.45 Opening Dag van de Muziek met uitreiking AMP Windkracht 13 buiten, Keizersgracht
Za 20 mei 2017 11.15 - 11.45 Christelijk Mannenkoor Den Helder Lutherse Kerk, Wezenstraat
Za 20 mei 2017 12.00 - 12.20 Divino Sports Kids Rik's Bodylanguage, Willemsoord
Za 20 mei 2017 12.00 - 12.20 Popgroep Sluisdeurenpodium op Willemsoord, Willemsoord
Za 20 mei 2017 12.00 - 12.30 Nelleke Kooijman Cinema Zevenskoop, Julianaplein
Za 20 mei 2017 12.00 - 12.30 KaWe Djembe Spoorstraat (Ter hoogte van de Kroonpassage), Den Helder
Za 20 mei 2017 12.00 - 12.30 Muziekvereniging Winnubst - Harmonie-orkest Helder Vastgoed BV / Kampanje podium, Julianapark
Za 20 mei 2017 12.00 - 12.30 Operette koor Harmonie Lutherse Kerk, Wezenstraat
Za 20 mei 2017 12.00 - 12.30 Huisduinerkoor Wienerhof / ARNO-podium, Parallelweg
Za 20 mei 2017 12.00 - 12.30 Popkoor Amuzement Windkracht 13 buiten, Keizersgracht
Za 20 mei 2017 12.00 - 12.30 Crazy Dwarf Boerenverdriet, Zuidstraat
Za 20 mei 2017 12.00 - 12.30 Ineke Bruin School 7 (De nieuwe Bibliotheek), Weststraat 110 (naast Windkracht 13)
Za 20 mei 2017 12.00 - 12.30 The Blue Socks Studio 62, Willemsoord
Za 20 mei 2017 12.00 - 12.30 Rainbow zangkoor Den Helder Stadscafé Flow, Beatrixstraat
Za 20 mei 2017 12.00 - 12.30 Vester Weert Eetcafe d' Oude Gast, Kroonstraat
Za 20 mei 2017 12.00 - 12.30 Henk van Kuijk Gebouw 73 op Willemsoord MindsZ, Willemsoord
Za 20 mei 2017 12.00 - 12.30 Kinderkoor Juniorpops Schipperscafe Willemsoord, Willemsoord
Za 20 mei 2017 12.00 - 12.30 DHDJ Poppodium De Wering / Koningstraat, Koningstraat
Za 20 mei 2017 12.00 - 12.30 A 21st Century Keykeg zaal, Willemsoord
Za 20 mei 2017 12.00 - 12.30 Adriaan Bais Barista Cafe NJoy, Willemsoord
Za 20 mei 2017 12.00 - 12.30 Michel En Edith Hachi Lounge, Willemsoord, Willemsoord
Za 20 mei 2017 12.30 - 12.50 Divino Sports Rik's Bodylanguage, Willemsoord
Za 20 mei 2017 12.35 - 13.00 Fonduynkoor Sluisdeurenpodium op Willemsoord, Willemsoord
Za 20 mei 2017 12.45 - 13.15 Pieter Loch Eetcafé d'Oude Gast , Kroonstraat
Za 20 mei 2017 12.45 - 13.15 Jan Nijsten Stadscafe FLOW, Beatrixstraat
Za 20 mei 2017 12.45 - 13.15 You Go Girl Spoorstraat (Ter hoogte van de Kroonpassage), Den Helder
Za 20 mei 2017 12.45 - 13.15 Muziekvereniging Winnubst - Klein harmonie-orkest Helder Vastgoed BV / Kampanje podium, Julianapark
Za 20 mei 2017 12.45 - 13.15 Flatland Folks Barista Cafe NJoy, Willemsoord
Za 20 mei 2017 12.45 - 13.15 Crazy Dwarf Boerenverdriet, Zuidstraat
Za 20 mei 2017 12.45 - 13.15 I.E. koor Revival Lutherse Kerk, Wezenstraat
Za 20 mei 2017 12.45 - 13.15 Bunga Mas (gouden bloem) School 7 (De nieuwe Bibliotheek), Weststraat 110 (naast Windkracht 13)
Za 20 mei 2017 12.45 - 13.15 Muziektheater La Scale Nobile Bethelkerk, Prins Hendriklaan
Za 20 mei 2017 12.45 - 13.15 Koor A-Meezing Wienerhof / ARNO-podium, Parallelweg
Za 20 mei 2017 12.45 - 13.15 Anne & Anique Windkracht 13 buiten, Keizersgracht
Za 20 mei 2017 12.45 - 13.15 The Blue Socks Studio 62, Willemsoord
Za 20 mei 2017 12.45 - 13.15 Par Hasard Schipperscafe Willemsoord, Willemsoord
Za 20 mei 2017 12.45 - 13.15 Lars Groenink Cinema Zevenskoop, Julianaplein
Za 20 mei 2017 12.45 - 13.15 Ed de Jongste featuring Tim Laan Gebouw 73 op Willemsoord MindsZ, Willemsoord
Za 20 mei 2017 12.45 - 13.15 JWDH DJ Team Poppodium De Wering / Koningstraat, Koningstraat
Za 20 mei 2017 12.45 - 13.15 Sloppy Tom Keykeg zaal, Willemsoord
Za 20 mei 2017 12.45 - 13.15 Blue Moonday Hachi Lounge, Willemsoord, Willemsoord
Za 20 mei 2017 13.00 - 13.20 twirlvereniging Focus & Winter guard Aurore Rik's Bodylanguage, Willemsoord
Za 20 mei 2017 13.15 Strijkersgroep Sluisdeurenpodium op Willemsoord, Willemsoord
Za 20 mei 2017 13.30 - 13.50 Rik Niks Rik's Bodylanguage, Willemsoord
Za 20 mei 2017 13.30 - 14.00 Scheepsfolk Keykeg zaal, Willemsoord
Za 20 mei 2017 13.30 - 14.00 Theaterschool Musicool Cinema Zevenskoop, Julianaplein
Za 20 mei 2017 13.30 - 14.00 Michel en Edith Eetcafé d'Oude Gast , Kroonstraat
Za 20 mei 2017 13.30 - 14.00 The batlle of John Stadscafe FLOW, Beatrixstraat
Za 20 mei 2017 13.30 - 14.00 Joost Dobbe School 7 (De nieuwe Bibliotheek), Weststraat 110 (naast Windkracht 13)
Za 20 mei 2017 13.30 - 14.00 Accordeonola Helder Vastgoed BV / Kampanje podium, Julianapark
Za 20 mei 2017 13.30 - 14.00 Dames a capella koor Eigenwijz Bethelkerk, Prins Hendriklaan
Za 20 mei 2017 13.30 - 14.00 Vrouwenkoor No Name Wienerhof / ARNO-podium, Parallelweg
Za 20 mei 2017 13.30 - 14.00 A 21st Century Windkracht 13 buiten, Keizersgracht
Za 20 mei 2017 13.30 - 14.00 Signs Studio 62, Willemsoord
Za 20 mei 2017 13.30 - 14.00 Roaring Fifties Schipperscafe Willemsoord, Willemsoord
Za 20 mei 2017 13.30 - 14.00 Turnstile Gebouw 73 op Willemsoord MindsZ, Willemsoord
Za 20 mei 2017 13.30 - 14.00 Nationale Jeugd brassband Leger des Heils Spoorstraat (Ter hoogte van de Kroonpassage), Den Helder
Za 20 mei 2017 13.30 - 14.00 KMCS Boerenverdriet, Zuidstraat
Za 20 mei 2017 13.30 - 14.00 Andy & Saskia Barista Cafe NJoy, Den Helder
Za 20 mei 2017 13.30 - 14.00 Koninklijk Helders Mannenkoor Lutherse kerk, Wezenstraat
Za 20 mei 2017 13.30 - 14.00 Zanddijk 66 Poppodium De Wering / Koningstraat, Koningstraat
Za 20 mei 2017 13.30 - 14.00 Bl!tzz Hachi Lounge, Willemsoord, Willemsoord
Za 20 mei 2017 13.40 Theater Bombarie Sluisdeurenpodium op Willemsoord, Willemsoord
Za 20 mei 2017 14.00 Crashband Sluisdeurenpodium op Willemsoord, Willemsoord
Za 20 mei 2017 14.00 - 14.20 House of Dance Rik's Bodylanguage, Willemsoord
Za 20 mei 2017 14.15 - 14.45 R & F Songs by Regina Gebouw 73 op Willemsoord MindsZ, Willemsoord
Za 20 mei 2017 14.15 - 14.45 Hmv Showboat Cinema Zevenskoop, Julianaplein
Za 20 mei 2017 14.15 - 14.45 Booze & Blues Boerenverdriet, Zuidstraat
Za 20 mei 2017 14.15 - 14.45 Marinus & Roel Spoorstraat (Ter hoogte van de Kroonpassage), Den Helder
Za 20 mei 2017 14.15 - 14.45 Kinderkoor Juniorpops School 7 (De nieuwe Bibliotheek), Weststraat 110 (naast Windkracht 13)
Za 20 mei 2017 14.15 - 14.45 Zangkoor Onrust Wienerhof / Arno podium, Parallelweg
Za 20 mei 2017 14.15 - 14.45 Dirkshoorn Bigband Barista cafe N'Joy, Willemsoord
Za 20 mei 2017 14.15 - 14.45 Smartlappenkoor Ordinaria Schipperscafé Willemsoord, Willemsoord
Za 20 mei 2017 14.15 - 14.45 zangensemble Barzelletta Lutherse Kerk, Wezenstraat
Za 20 mei 2017 14.15 - 14.45 Gemengd koor Mescalanza Bethelkerk, Prins Hendriklaan
Za 20 mei 2017 14.15 - 14.45 Laura Vervaart Stadscafe FLOW, Beatrixstraat
Za 20 mei 2017 14.15 - 14.45 Steef Kamper Windkracht 13 buiten, Keizersgracht
Za 20 mei 2017 14.15 - 14.45 Signs Studio 62, Willemsoord
Za 20 mei 2017 14.15 - 14.45 Paula Eetcafe d' Oude Gast, Kroonstraat
Za 20 mei 2017 14.15 - 14.45 Musicalgroep Spelenderwijs Keykeg zaal, Willemsoord
Za 20 mei 2017 14.15 - 14.45 Amusementsorkest HFC Helder Vastgoed BV / Kampanje podium, Julianaplein
Za 20 mei 2017 14.15 - 14.45 Engel All-Star Poppodium De Wering / Koningstraat, Koningstraat
Za 20 mei 2017 14.15 - 14.45 The Rock-A-Billy Rebel Dancers Hachi Lounge, Willemsoord, Willemsoord
Za 20 mei 2017 14.30 TN-Mix Sluisdeurenpodium op Willemsoord, Willemsoord
Za 20 mei 2017 14.30 - 14.50 Divino Rik's Bodylanguage, Willemsoord
Za 20 mei 2017 15.00 - 15.20 Rik Niks Rik's Bodylanguage, Willemsoord
Za 20 mei 2017 15.00 - 15.30 Huisduinerkoor Cinema Zevenskoop, Julianaplein
Za 20 mei 2017 15.00 - 15.30 Koorcompany Popkoor Elan Schagen Helder Vastgoed BV / Kampanje podium, Julianapark
Za 20 mei 2017 15.00 - 15.30 Blue Moonday School 7 (De nieuwe Bibliotheek), Weststraat 110 (naast Windkracht 13)
Za 20 mei 2017 15.00 - 15.30 Dameskoor HDK Vocaal Lutherse Kerk, Wezenstraat
Za 20 mei 2017 15.00 - 15.30 Ed de Jongste Bethelkerk, Prins Hendriklaan
Za 20 mei 2017 15.00 - 15.30 Blitzz Spoorstraat (Ter hoogte van de Kroonpassage), Den Helder
Za 20 mei 2017 15.00 - 15.30 Roaring Fifties Wienerhof / ARNO-podium, Parallelweg
Za 20 mei 2017 15.00 - 15.30 Grijpstra & De Geer Windkracht 13 buiten, Keizersgracht
Za 20 mei 2017 15.00 - 15.30 You Go Girl Keykeg zaal, Willemsoord
Za 20 mei 2017 15.00 - 15.30 Patrick, Nomy en Sikina Studio 62, Willemsoord
Za 20 mei 2017 15.00 - 15.30 Scheepsfolk Schipperscafe Willemsoord, Willemsoord
Za 20 mei 2017 15.00 - 15.30 Dirkshoorn Bigband Barista Cafe NJoy, Willemsoord
Za 20 mei 2017 15.00 - 15.30 Band Eigenwijs Boerenverdriet, Zuidstraat
Za 20 mei 2017 15.00 - 15.30 Dan Helder Gebouw 73 op Willemsoord MindsZ, Willemsoord
Za 20 mei 2017 15.00 - 15.30 De Zwabbers Eetcafe d' Oude Gast, Kroonstraat
Za 20 mei 2017 15.00 - 15.30 Flatland Folks Stadscafe FLOW, Beatrixstraat
Za 20 mei 2017 15.00 - 15.30 Engel All-Star Poppodium De Wering / Koningstraat, Koningstraat
Za 20 mei 2017 15.00 - 15.30 Laura Vervaart Hachi Lounge, Willemsoord, Willemsoord
Za 20 mei 2017 15.05 Gitaargroep Sluisdeurenpodium op Willemsoord, Willemsoord
Za 20 mei 2017 15.30 - 15.50 Dansschool Happy Salsa Rik's Bodylanguage, Willemsoord
Za 20 mei 2017 15.35 Crystal Sluisdeurenpodium op Willemsoord, Willemsoord
Za 20 mei 2017 15.45 - 16.15 HEART SWELL DISSONANCE Cinema Zevenskoop, Julianaplein
Za 20 mei 2017 15.45 - 16.15 Koorcompany Popkoor Elan Callantsoog Helder Vastgoed BV / Kampanje podium, Julianapark
Za 20 mei 2017 15.45 - 16.15 Bigband Frankie Goes To Barista Cafe NJoy, Willemsoord
Za 20 mei 2017 15.45 - 16.15 Paula en Ed School 7 (De nieuwe Bibliotheek), Weststraat 110 (naast Windkracht 13)
Za 20 mei 2017 15.45 - 16.15 Vocaal ensemble Gaudium Vocale Lutherse Kerk, Wezenstraat
Za 20 mei 2017 15.45 - 16.15 Muziektheater La Scale Nobile Bethelkerk, Prins Hendriklaan
Za 20 mei 2017 15.45 - 16.15 Smartlappen koor Ordinaria Wienerhof / Arno podium, Parallelweg
Za 20 mei 2017 15.45 - 16.15 Lars Groenink Stadscafe FLOW, Beatrixstraat
Za 20 mei 2017 15.45 - 16.15 Joeri Koster Windkracht 13 buiten, Keizersgracht
Za 20 mei 2017 15.45 - 16.15 Marinus & Roel Schipperscafé Willemsoord, Willemsoord
Za 20 mei 2017 15.45 - 16.15 Steef Kamper Spoorstraat (Ter hoogte van de Kroonpassage), Den Helder
Za 20 mei 2017 15.45 - 16.15 Anne & Anique Eetcafe d' Oude Gast, Kroonstraat
Za 20 mei 2017 15.45 - 16.15 Band Eigenwijs Boerenverdriet, Zuidstraat
Za 20 mei 2017 15.45 - 16.15 The Pelican Gebouw 73 op Willemsoord MindsZ, Willemsoord
Za 20 mei 2017 15.45 - 16.15 Drieelle Studio 62, Willemsoord
Za 20 mei 2017 15.45 - 16.15 Crazy Dwarf Keykeg zaal, Willemsoord
Za 20 mei 2017 15.45 - 16.15 KMCS Poppodium De Wering / Koningstraat, Koningstraat
Za 20 mei 2017 15.45 - 16.15 Par Hasard Hachi Lounge, Willemsoord, Willemsoord
Za 20 mei 2017 16.00 - 16.20 House of Dance Rik's Bodylanguage, Willemsoord
Za 20 mei 2017 16.10 Dichtbij C Sluisdeurenpodium op Willemsoord, Willemsoord
Za 20 mei 2017 16.30 - 17.00 Koor Onrust Cinema Zevenskoop, Julianaplein
Za 20 mei 2017 16.30 - 17.00 Dan Helder Eetcafé d'Oude Gast , Kroonstraat
Za 20 mei 2017 16.30 - 17.00 KaWe Djembe Helder Vastgoed BV / Kampanje podium, Julianapark
Za 20 mei 2017 16.30 - 17.00 Bigband Frankie Goes To Barista Cafe NJoy, Willemsoord
Za 20 mei 2017 16.30 - 17.00 Chante Majeur Lutherse Kerk, Wezenstraat
Za 20 mei 2017 16.30 - 17.00 Feestkapel Zo Niet Dan Toch Wienerhof / Arno podium, Parallelweg
Za 20 mei 2017 16.30 - 17.00 Four Kings Stadscafe FLOW, Beatrixstraat
Za 20 mei 2017 16.30 - 17.00 Crystal Keykeg zaal, Willemsoord
Za 20 mei 2017 16.30 - 17.00 Granddad Daniel Windkracht 13 buiten, Keizersgracht
Za 20 mei 2017 16.30 - 17.00 Joost Dobbe Gebouw 73 op Willemsoord MindsZ, Willemsoord
Za 20 mei 2017 16.30 - 17.00 Drieelle Studio 62, Willemsoord
Za 20 mei 2017 16.30 - 17.00 Dames a capella koor Eigenwijz Bethelkerk, Den Helder
Za 20 mei 2017 16.30 - 17.00 Vibezz Boerenverdriet, Zuidstraat
Za 20 mei 2017 16.30 - 17.00 BARK Poppodium De Wering / Koningstraat, Koningstraat
Za 20 mei 2017 16.30 - 17.00 Turnstile Schipperscafe Willemsoord, Willemsoord
Za 20 mei 2017 16.30 - 17.00 Sloppy Tom School 7 (De nieuwe Bibliotheek), Weststraat 110 (naast Windkracht 13)
Za 20 mei 2017 16.30 - 17.00 Adriaan Bais Hachi Lounge, Willemsoord, Willemsoord
Za 20 mei 2017 16.30 - 17.15 Vester Weert Spoorstraat (Ter hoogte van de Kroonpassage), Den Helder
Za 20 mei 2017 16.35 Dansgroepen Sluisdeurenpodium op Willemsoord, Willemsoord
Za 20 mei 2017 17.05 Jazz combo Sluisdeurenpodium op Willemsoord, Willemsoord
Za 20 mei 2017 17.15 - 17.45 The Rock-A-Billy Rebel Dancers Cinema Zevenskoop, Julianaplein
Za 20 mei 2017 17.15 - 17.45 The batlle of John Eetcafé d'Oude Gast , Kroonstraat
Za 20 mei 2017 17.15 - 17.45 HMV Showboat Helder Vastgoed BV / Kampanje podium, Julianapark
Za 20 mei 2017 17.15 - 17.45 Patrick & Nomy & Sikina School 7 (De nieuwe Bibliotheek), Weststraat 110 (naast Windkracht 13)
Za 20 mei 2017 17.15 - 17.45 The Cheazheads Studio 62, Willemsoord
Za 20 mei 2017 17.15 - 17.45 Bloaspoepers Wienerhof / ARNO-podium, Parallelweg
Za 20 mei 2017 17.15 - 17.45 Zanddijk Windkracht 13 binnen, Weststraat
Za 20 mei 2017 17.15 - 17.45 Jan Nijsten Schipperscafe Willemsoord, Willemsoord
Za 20 mei 2017 17.15 - 17.45 Pieter Loch Keykeg zaal, Willemsoord
Za 20 mei 2017 17.15 - 17.45 Nelleke Kooijman Stadscafe FLOW, Beatrixstraat
Za 20 mei 2017 17.15 - 17.45 OOO Barista Cafe NJoy, Willemsoord
Za 20 mei 2017 17.15 - 17.45 Joeri Koster Gebouw 73 op Willemsoord MindsZ, Willemsoord
Za 20 mei 2017 17.15 - 17.45 Repp Boerenverdriet, Zuidstraat
Za 20 mei 2017 17.15 - 17.45 The Pelican Poppodium De Wering / Koningstraat, Koningstraat
Za 20 mei 2017 17.15 - 17.45 Dansschool Happy Salsa Hachi Lounge, Willemsoord, Willemsoord
Za 20 mei 2017 17.30 Bigband Sluisdeurenpodium op Willemsoord, Willemsoord
Za 20 mei 2017 18.00 - 18.30 Rebounced Boerenverdriet, Zuidstraat
Za 20 mei 2017 18.00 - 18.30 BARK Windkracht 13 binnen, Weststraat
Za 20 mei 2017 18.00 - 18.30 Danny & The Dippers Poppodium De Wering / Koningstraat, Koningstraat
Za 20 mei 2017 18.00 - 18.30 Booze & Blues Studio 62, Willemsoord
Za 20 mei 2017 18.45 - 19.15 Vibezz Windkracht 13 binnen, Weststraat
Za 20 mei 2017 18.45 - 19.15 80 Procent Boerenverdriet, Zuidstraat
Za 20 mei 2017 18.45 - 19.15 Sander E Poppodium De Wering / Koningstraat, Koningstraat
Za 20 mei 2017 19.30 - 20.00 80 Procent Boerenverdriet, Zuidstraat
Za 20 mei 2017 19.30 - 20.00 Mangold Windkracht 13 binnen, Weststraat
Za 20 mei 2017 20.15 - 20.45 Stage 2 Windkracht 13 binnen, Weststraat
Za 20 mei 2017 20.15 - 20.45 Impact Boerenverdriet, Zuidstraat
Za 20 mei 2017 21.00-21.45 High Pressure Windkracht 13 binnen, Weststraat
Za 20 mei 2017 21.00-21.45 Impact Boerenverdriet, Boerenverdriet, Zuidstraat
Za 20 mei 2017 21.45 - 22.15 6 Pac Windkracht 13 binnen, Weststraat
Za 20 mei 2017 22.30 - 23.00 The Dark Windkracht 13 binnen, Weststraat
Za 20 mei 2017 23.15 - 23.45 The Journeymen Windkracht 13 (binnen), Weststraat
Zo 21 mei 2017 00.15 - 00.45 WK 13 Suprise Windkracht 13 binnen, Weststraat
 

Deel dit agendapunt: